Zespół Mocni w Duchu

Połączyła nas ponad 30 lat temu miłość do Boga, duchowość ignacjańska oraz muzyka. Jesteśmy zespołem ewangelizacyjnym. Głosimy nowinę o dobrym Bogu, który jest źródłem życia, nadziei i siły. Nasza muzyka jest różnorodna stylistycznie. Są to ballady, pop, worship, folk, a nawet funk. Mamy na koncie 22 płyty z autorskimi utworami. Gramy koncerty i głosimy rekolekcje w Polsce oraz za granicą, w krajach Europy, a także w Ameryce.

Wszystkie napisane przez nas utwory mają swój początek w modlitwie. Poprzez muzykę oddajemy Bogu chwałę. Pomagamy innym się modlić i rozważać Słowo Boże, szukać i znajdować Boga we wszystkim. Łączymy pokolenia. Nasze piosenki towarzyszą wielu osobom każdego dnia oraz liturgii Mszy Świętych. Dzięki temu Bóg może być uwielbiony w każdej chwili życia.

Zespół Mocni w Duchu na przestrzeni 30 lat zmienił skład wokalistów i instrumentalistów. Trzon stanowią wciąż te osoby, które zostały uformowane przez naszego założyciela – św. pam. ojca Józefa Kozłowskiego SJ. Łączymy charyzmat z profesjonalizmem. Regularnie uczestniczymy w rekolekcjach ignacjańskich. Członkowie zespołu zawierzają się św. Ignacemu Loyoli. Na co dzień posługujemy w kościele w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60. Tu każdy z nas wzrasta, formuje się, nawraca i służy we wspólnocie Mocni w Duchu. Kierownikiem zespołu jest Inga Pozorska

Jesteśmy zespołem ewangelizacyjnym, więc jesteśmy ciągle w podróży. Gramy koncerty, prowadzimy duże wydarzenia uwielbieniowe, fora charyzmatyczne, warsztaty muzyczne i taneczne, rekolekcje - w tym rekolekcje ignacjańskie, a także głosimy konferencje. Z radością przyjedziemy do Twojego miasta i do Twojej parafii, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W zakładce Kontakt znajdziesz pomocne informacje organizacyjne (pod formularzem kontaktowym i mapką). Sprawdź, gdzie możesz nas spotkać - zajrzyj do naszego Kalendarza.

AKTUALNOŚCI

Najaktualniejsze informacje o wszelkich naszych działaniach i wydarzeniach znajdziecie na naszym Facebooku.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jeśli chcesz posłuchać naszej muzyki i pomodlić się z nami, gdziekolwiek jesteś - subskrybuj i odwiedzaj nasze media społecznościowe:

 

 

Osoby